Firma Bilgileri

DENSAŞ BAKIR VE PRİNÇ BORU DOĞALGAZ KATI SIVI VE GAZ YAKITLI KAZAN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
METAL EŞYA

DENSAŞ BAKIR VE PRİNÇ BORU DOĞALGAZ KATI SIVI VE GAZ YAKITLI KAZAN MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

METAL EŞYA
75. YIL OSB MAHALLESİ 3 CAD. DENSAŞ APT. NO: 10
0.222.236 09 49

Hakkımızda

Isı sektöründe 1976 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz BARIŞ KAZAN markası ile Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi´ nde 6,500 m2 açık, 2,000 m2 kapalı alanda üretimini sürdürmektedir. Şirketimiz katı, sıvı ve gaz yakıtlı sıcak su kazanı, buhar kazanı, katı yakıtlı kat kalorifer kazanı, boyalı-galvanizli olarak çift cidarlı, serpantinli ve hızlı boyler ile paslanmaz tank gibi ürünlerin üretimlerini gerçekleştirmektedir. Öncelikle katı ve sıvı yakıtlı kazan üretim yapan firmamız, Türkiye’ ye doğalgazın gelmesi ile doğalgazlı kazan üretimine de başlamıştır. TSE, İtalyan CE belgelendirme kuruluşu olan IMQ Primacontrol ve Alman CE belgelendirme kuruluşu olan TÜV-SÜD laboratuvarlarında, yanma verimini ölçmek için yapılan testler sonucunda imal ettiğimiz kazanların %94’ü aşan oranda yüksek verimli olduğu belgelenmiştir. Değişen ve gelişen koşullara uygun olarak firmamız CE, TSE ve İmalata Yeterlilik Belgesi´ nin yanı sıra ISO 9001 Kalite Sistem belgesine sahip olup üretimini bu şartlara uygun olarak yapmaktadır ve üretimde kullanılan tüm sac ve boru hammaddeleri özel sertifikalı olup kazan üretimi için uygundur. Firmamız doğalgaz ve sıvı yakıtlı kazanlarda 50,000 kcal/h ile 5.000.000 kcal/h arası, katı yakıtlı kazanlarda ise 10.000 kcal/h ile 2.000.000 kcal/h arası kapasitelerde kazan imalatına seri olarak devam etmektedir. Resmi, özel tüm işlerinizdeki kazan ile ilgili alımlarınızda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız

Video Galeri

Özellikler

İş Konusu

METAL EŞYA

Faaliyet Alanları

Kalorifer Kazanları, Boyler, Tank İmali, Buhar Kazanları,

Açıklama

Harita